US Army AIR TRAFFIC SERVICES FACILITY OPERATIONS, TRAINING, MAINTENANCE, AND STANDARDIZATION 402p, F this web page Morel Savvy Networking - 118 Fast & Effective Tips for Business Success Break Up - Get Your Life Back In 30 Days After A Break Up Or Divorce - For Men just click for source Winning The Art of Reading Hands click here Bobby Brown and Richie Blue: A Spiritual Memoir THE WAY INTO THE HOLIEST Red Mandarin Dress: Inspector Chen 5 (As heard on Radio 4) Effective Learning Knocking On Havens Door Dans le sens de la vie (French Edition) here Matthew Henrys Commentary on the Whole Bible-Book of Job Annual Reports on NMR Spectroscopy: 64 Leo Flower Healing the Heart of the World: Harnessing the Power of Intention to Change Your Life and Your Planet Magy la Quest Feminist Review: Issue 40 Angels click the following article AMANDA M. EDMOND - Early 19th Century American Female Poet. The Glory THE POETICAL WORKS OF JOHN MILTON (non illustrated) Ezra & Nehemiah- Everymans Bible Commentary (Everymans Bible Commentaries) Orchestrating Supply Chain Opportunities: Achieving Stretch Goals Effi ciently link HISTORIA Death: The Final Stage (Touchstone Book) Rant: The Oral History of Buster Casey Dark Sunday Guitarra Fácil Sin Maestro (Spanish Edition) click at this page Red Wings Christmastide: Prayers for Advent Through Epiphany from The Divine Hours Locke on Toleration (Cambridge Texts in the History of Philosophy) The Eagle of the Ninth (The Eagle of the Ninth Trilogy Book 1) Amazing Grace as Christ Walks By: My Journey from Brokennness to Wholeness In the Dust of This Planet: Horror of Philosophy vol. 1 Defining IT Success Through The Service Catalog: A Practical Guide Movies in Eye for an Eye El THE ART Disillusion a novel continue reading go here click to see more Soviet more info The Sound The Belles of Bonn (N/A Book 1) Chinas Long The Aristocrat Captain Thunderbolt and His Lady: The true story of bushrangers Frederick Ward and Mary Ann Bugg more info Lifes Critical check this out The Heart of Altruism: Perceptions of a Common Humanity Age Management-Konzepte für das Personalwesen. Erfahrungen und Konsequenzen (German Edition) learn more here This click the following article Understanding Peer Influence in Children and Adolescents (The Duke Series in Child Development and Public Policy) The Diva Principle John (The Peoples Bible) How to Cheat in Adobe Flash CS4: The art of design and animation Completely Whole The Secret Voyage check this out The Damon click here Deader Still Great Commission Extraordinary My Life please click for source Rocket Skill Packet 16 (Kindergarten Digital Workbooks) Political Theory Kiss and Kill (The Hot Blood Series Book 8) just click for source source Selected Writings of Otto Jespersen (Routledge Revivals) Brain Literacy for Educators and Psychologists (Practical Resources for the Mental Health Professional) The Freshman 50 Am Fluss des Schicksals: Roman (German Edition) Pedazos de Corazón (Spanish Edition) Kidnapped (Penguin Classics) Color of Sabbath, The: Proclamations & Prayers for New Beginnings Telling Secrets please click for source Meeting the Standards in Primary Mathematics: A Guide to the ITT NC (Meeting the Standards Series) The Tenderloin MANFRED more info White Sheep a Family Comedy Embryo Politics: Ethics and Policy in Atlantic Democracies click continue reading Le carnaval des animaux, No. 12: Fossils - Pianos 1 & 2 - Pianos 1/2 Citizen Views of Democracy in Latin America (Pitt Latin American Series) The visit web page Product Design for Manufacture and Assembly, Third Edition (Manufacturing Engineering and Materials just click for source Fault-Diagnosis Systems: An Introduction from Fault Detection to Fault Tolerance The Zanzibar Chest: A Memoir of Love and War click at this page The Future Salvation Dont Call Me Michael The Anabolic R.F.S.P. please click for source Visionistics Snapped Making the Good Life Last: Four Keys to Sustainable Living La bottega del caff di Carlo Goldoni (Italian Edition) more info The Game of My Life: A True Story of Challenge, Triumph, and Growing Up Autistic

 
Obecny czas to
Jak pomóc? PDF Drukuj Email
Wpisał: berem   
28.05.2008.

 
Zwracamy się z gorącym apelem do wszystkich,
którzy chcą nam pomóc w walce o  lepsze jutro.                                                                  

 

1. Zostań jednym z nas

Najprostszą formą udzielenia nam pomocy w realizacji naszych celów jest przystąpienie do naszego Stowarzyszenia. Im jest nas więcej, tym nasze działania będą szersze.

2. Wpłata na nasze konto

Możesz wesprzeć naszą działalność wpłacając dowolną kwotę:PKO 22 1020 2892 0000 5402 0206 0143
Stowarzyszenie Uronef – Nasze Dzieci
Ul.Sybilli 11 m. 30
01-742 Warszawa
e-mail: stowarzyszenie@uronef.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

Stowarzyszenie Uronef-Nasze Dzieci choć jest stowarzyszeniem działającym w sferze pożytku publicznego, nie jest jeszcze wpisane do rejestru OPP, w związku z tym nie możemy przyjmować wpłat z tyt. 1% podatku przekazywanego na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego.

Jeżeli chcesz dołączyć i pomóc Stowarzyszeniu Uronef – Nasze Dzieci możesz wesprzeć naszą działalność wpłacając dowolną kwotę na nasz rachunek. Wpłata ta zostanie przez nas spożytkowana wyłącznie w celach statutowych.

Od osób prawnych

Darczyńca będący osobą prawną może od dochodu stanowiącego podstawę opodatkowania odliczyć wartość darowizny, nie przekraczającą 10% dochodu w roku podatkowym.

Od osób fizycznych

Darczyńca będący osobą fizyczną może od dochodu stanowiącego podstawę opodatkowania odliczyć wartość darowizny, nie przekraczającą 6% dochodu w roku podatkowym.
Odliczaniu podlegają darowizny na rzecz organizacji pozarządowych działających w sferze pożytku publicznego. Obszary te określone są w artykule 4 ust. 1 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. Nr 96, poz. 873)
W zeznaniu rocznym należy wykazać kwotę przekazanej darowizny, kwotę odliczonej darowizny oraz określić obdarowanego poprzez podanie m.in. jego nazwy i adresu.

Sposób przekazania i odliczenia darowizny

Wpłata musi być dokonana w danym roku podatkowym. Dowodem, który poświadcza darowiznę jest dowód wpłaty wyłącznie na rachunek bankowy obdarowanego.

Obowiązki darczyńcy

Na mocy nowelizacji ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych z dnia 18 listopada 2004 roku (Dz. U. Nr 254, poz. 2533) nałożono na podatników korzystających z odliczenia z tytułu przekazanych darowizn obowiązek wykazania w zeznaniu rocznym kwoty przekazanej darowizny, kwoty odliczonej darowizny oraz danych identyfikacyjnych obdarowanego, w szczególności jego nazwę,adres i NIP.

Darowizny rzeczowe

Przedmiotem darowizny poza pieniędzmi (w ramach 10% odliczenia dla osób prawnych) mogą być także rzeczy. Dowodem przekazania darowizny rzeczowej poza umową darowizny, w której określono wartość przedmiotu darowizny jest oświadczenie obdarowanego o jej przyjęciu. Jeżeli przedmiotem darowizny są towary opodatkowane podatkiem od towarów i usług, za kwotę darowizny uważa się wartość towaru uwzględniającą należny podatek od towarów i usług. Oznacza to m.in. że przekazując darowiznę rzeczową darczyńca (w niektórych przypadkach także obdarowany) zobligowany jest do poniesienia kosztu podatku VAT.


Serdecznie dziękujemy za wszelkie dotacje!

 

3. Pomóż nam w pracy Stowarzyszenia Uronef

To ogromna, ograniczona jedynie ludzką kreatywnością, pomysłowością , a także zaledwie chęciami i wolnym czasem - płaszczyzna, gdzie razem możemy naprawdę wiele zrobić i pomóc.

Zapraszamy do naszego grona wszystkie osoby dla których nie jest obce słowo pomoc

Zapraszamy chętne osoby do pomocy fachowej ( medycznej, merytorycznej)

Krok 1 - rejestracja
krok 2 - na pw do administratorów/moderatorów lub na adres stowarzyszenie@uronef.pl
przesłanie short info w celu zamieszczenia na naszej stronie oraz podanie nicku w celu nadania statusu specjalisty 


Zapraszamy do pomocy wolontariuszy np. do rozniesienia materiałów informacyjno-edukacyjnych, plakatów, ulotek

 

Serdecznie dziękujemy za zaufanie, którym obdarzyli Państwo nasze Stowarzyszenie i tym samym wsparli nasze przedsięwzięcia.

Z całego serca dziękujemy, naszym ofiarodawcom:

Firma
• Wedel
• Woda Jurajska, Pan Piotr Drozdowski
• Nokia Siemens Networks

oraz Pan/Pani
• Alicja P. Leszno
• Anna Ż, Radoszyce
• Dorota i Tomasz R. Opole
• Sławomir D. Szczecinek
• Małgorzata J. Koluszki
• Tomasz J. Warszawa
• Jarosław W. Bogatynia
• Piotr W. Białystok
• Sylwia i Grzegorz S. Bytom
• Anna Ł. Włocławek


Wszystkim darczyńcom bardzo dziękujemy! Dziękujemy każdemu za otwarte serce!

 

*Jeżeli Pan/Pani jest naszym darczyńcą i zgadza się na opublikowanie
nazwiska proszę o przesłanie zgody stowarzyszenie@uronef.pl

 


Zmieniony ( 16.02.2011. )
 
 
 
Powered by Joomla!
2018 Copyright by uronef.pl. All rights reserved.