Obecny czas to
Regulamin korzystania z serwisu PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
09.10.2006.
1. Zasady ogólne

Rejestracja w serwisie jest jednoznaczna z zaakceptowaniem postanowień niniejszego regulaminu.
Nie ma opcji wyrejestrowania. Aby usunąć użytkownika z forum trzeba się skontaktować z Administratorem.
Każdy użytkownik posiada swój Profil, identyfikowany poprzez login i hasło. Login i hasło nie może być odstępowane osobom trzecim.
Zmiana nazwy użytkownika, (czyli nick) dokonana może być na prośbę użytkownika przez administratora.
Zabrania się posiadania więcej niż jedno konto w serwisie.
Zabrania się na forum umieszczania treści pornograficznych.
Nick, który podajesz nie może być wulgarny ani obraźliwy
Zawsze trzymaj się tematu dyskusji.
Forum służy do wymiany informacji i doświadczeń według zasady wzajemnego szacunku i dobrego wychowania. Administratorzy i Moderatorzy będą radykalnie przeciwdziałać wszelkim próbom przekraczania granic przyzwoitości podczas dyskusji. Nie ma mowy o obrażaniu innych użytkowników. Oczywiście nie będziemy ingerować we wszystkie ostrzejsze dyskusje z racji tego, że poniekąd dyskusje rodzą się właśnie z odmiennych poglądów i różnego rodzaju antagonizmów. Pamiętajmy jednak, że nie wolno przekraczać pewnej granicy. O tym czy została ona przekroczona decydują administratorzy i moderatorzy.
Użytkownik publikuje swoje komentarze, zdjęcia (z różnych źródeł) i przemyślenia wyłącznie na własną odpowiedzialność. Dodane zdjęcia do albumu mogą zostać upowszechnione na łamach serwisu
uronef.pl

Problemy techniczne prosimy zgłaszać do administratora lub moderatora, po upewnieniu się, ze zaistniały problem nie wynika z waszej winy.
Na forum portalu niedopuszczalne jest umieszczenie treści zawierających przekazy reklamowe /tylko za zgodą administratora/.
Korzystanie z forum jest całkowicie bezpłatne.

2. Zasady korzystania z Forum / Pisanie postów

Pisz w odpowiednim forum na dany temat.
Forum służy do wymiany doświadczeń i myśli - jest dobrem wszystkich odwiedzających, dlatego oczekuj na nim odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.
Nie usuwamy postów, które nie łamią naszego regulaminu. Nie pozwalamy niszczyć treści istniejących wątków i porad, na których nam zależy.
Nie umieszczaj tego samego postu/tematu w więcej niż jednym forum.
Zanim stworzysz kolejny temat, poszukaj na forum czy był on już poruszany, za pomocą funkcji „Szukaj”.
Temat postu powinien odzwierciedlać jego treść. Poprawna nazwa tematu to gwarancja na łatwe wyszukanie i czytelne przeglądanie.
Unikaj pisania całego postu WIELKIMI literami, jest to nieczytelne. W elektronicznej formie przekazu oznacza to podniesiony ton, wręcz krzyk.
Nie piszemy slangiem, który ostatnio jest popularny w Internecie np.: tesh, jush itd.
Zakaz dotyczy używania wulgaryzmów oraz słów ogólnie uważanych za obraźliwe.
Zakaz dotyczy zamieszczaniaϖ publikacji/materiałów chronionych prawem autorskim.

3. Ochrona danych osobowych

Informacje podawane przez Użytkowników podczas rejestracji nie podlegają ochronie, ponieważ nie stanowią danych osobowych w rozumieniu Ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz.U nr 101 poz.926 z 2002 roku) i nie będą udostępniane osobą trzecim. Kopiowanie oraz rozpowszechnianie treści i fotografii zamieszczanych w serwisie bez zgody administratorów jest zabronione. 

4. Definicje

Użytkownik – osoba zarejestrowana, która założyła swój Profil, posiadająca swój nick, ma uprawnienia do pisania na forum.
Profil – założony przez Użytkownika forum, Użytkownik podaje dane dotyczące jego osoby i dokonuje własnych ustawień forum.
Administrator – to osoba, która zajmuje się wszystkim, jest założycielem serwisu
Moderator - osoba odpowiedzialna, ma za zadanie utrzymanie porządku i kontrolowanie wypowiedzi innych użytkowników na forum, aby wszystko było zgodne z regulaminem.
Stowarzyszenie - członkowie stowarzyszenia Uronef - Nasze Dzieci działają na rzecz dzieci z wadami i chorobami urologicznymi oraz nefrologicznymi.
Specjalista- lekarze i specjaliści odpowiadają na pytania i działają non-profit dla użytkowników uronef.pl
Avatar – obrazek wyświetlany przy użytkowniku
Sygnatura/podpis/ – tekst wyświetlany pod każdym postem.
PW/Prywatna wiadomość/ - wiadomość jaką możesz wysłać do dowolnego użytkownika na forum.
Temat – nazwa rozpoczętej dyskusji.
Post – każda pojedyncza wypowiedź w wybranym temacie.
Ban – uniemożliwienie/zablokowanie/ dostępu do serwisu danemu użytkownikowi za ewidentne lub notoryczne łamanie regulaminu.

5. Postanowienia końcowe

Regulamin powinien być respektowany przez każdego użytkownika forum.
Użytkownicy nieprzestrzegający regulaminu będą karani poprzez ostrzeżenia (2 ostrzeżenia = ban) a także w rażących przypadkach naruszenia regulaminu użytkownik zostanie natychmiast wydalony z forum.
Administratorzy i moderatorzy forum maja prawo do skasowania, przenoszenia, edycji tematu lub postu, który narusza regulamin.
Zespół Uronef.pl nie jest odpowiedzialny za treści umieszczane przez użytkowników Forum i nie może być pociągnięty do odpowiedzialności.


Zmieniony ( 03.04.2017. )
 
 
 
Powered by Joomla!
2018 Copyright by uronef.pl. All rights reserved.